Mówi się, że nie można dwa razy zrobić pierwszego wrażenia oraz, że oczy są zwierciadłami duszy. To właśnie dlatego kobiety na całym świecie pokochały usługę przedłużania rzęs. Technik jest wiele, jak wiele jest powodów, które przyciągają klientki. Nic dziwnego, że jest zapotrzebowanie na stylistki rzęs. Tylko od czego zacząć? Czego potrzebuje profesjonalna stylistka rzęs i skąd ma te wszystkie rzeczy wziąć? 

Dlaczego szkolenie jest ważne? 

Od profesjonalnej stylistki paznokci wiele się wymaga. Podstawą jest znajomość przynajmniej kilku technik przedłużania rzęs, umiejętność dobrania techniki do potrzeb i typu urody klientki. Ważna jest również wiedza anatomiczna, chemiczna i marketingowa. Ciężko samodzielnie znajdować i weryfikować źródła informacji, a następnie je usystematyzować. Dlatego warto zacząć od szkolenia, pod okiem doświadczonej osoby, która wie jaką wiedzę i w jakim wymiarze przekazać kursantowi. Centrum wizażu i stylizacji rzęs Katarzyna Barth oferuje szeroki wachlarz szkoleń — zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych stylistek. Za jakością szkoleń stoi 10 lat doświadczenia w branży, tysiące przeszkolonych stylistek, ogromna wiedza i nieustanne jej poszerzanie, a przede wszystkim ogromne zaangażowanie i pasja. Stylistki na każdym poziomie zaawansowania znajdą tu szkolenie idealne dla siebie. K.Barth ma w ofercie również pakiety szkoleń. To idealny sposób, by otrzymać ogrom wiedzy w jeszcze lepszej cenie. 

Jak skompletować pierwszy zestaw do przedłużenia rzęs

Lista przyborów, kosmetyków i samych rzęs wydaje się nie mieć końca. Producenci prześcigają się między sobą, by wprowadzić coś nowego, lepszego, atrakcyjniejszego. Nic więc dziwnego, że wiele stylistek nie wie, od czego zacząć, co z tych rzeczy jest absolutnym „must have” a co tylko fajnym gadżetem, z którego można zrezygnować, będąc na początku kariery. Nikt nie ma wątpliwości, że potrzebne są rzęsy, klej i pęseta. Ale których rzęs potrzebuję? Jakie długości i stopnie zakrzywienia? Pęseta prosta, zakrzywiona, skośna? A klej? Przecież jest ich mnóstwo! Czym jest kamień nefrytu, jest mi niezbędny? 

Tu również stylistki nie są zostawione same sobie. Z pomocą przychodzą gotowe zestawy do przedłużania rzęs! W sklepie K.Barth można znaleźć starannie skompletowane pakiety przyborów i kosmetyków. Za ich przygotowaniem stoją doświadczone stylistki, które jak nikt inny wiedzą co jest potrzebne do profesjonalnego wykonania usługi przedłużania rzęs. 

W ofercie można znaleźć większe i mniejsze zestawy. Wszystkie zostały skrupulatnie skompletowane i zawierają wszystko, co niezbędne. 

 

Zestaw startowy duży do przedłużania rzęs Noble Lashes

Każdy zestaw zawiera: 

  • profesjonalne rzęsy, które stylistki pokochały za wysoką jakość; ich ilość i rodzaj różni się w zależności od zestawu; 
  • taśma ochronna do podklejenia dolnych rzęs; 
  • dwie zakrzywione pęsety, posiadające wszystkie cechy zapewniające komfort pracy; 
  • profesjonalny mocny i szybkoschnący klej do rzęs oraz remover; 
  • cleaner, niezbędny do przygotowania rzęs przed wykonaniem stylizacji; 
  • komplet aplikatorów i szczoteczek do układania rzęs; 
  • płatki pod oczy z wyciągiem z aloesu; 
  • kamień nefrytu, który bez wątpliwości jest najlepszym przyjacielem każdej stylistki; kamień posiada właściwości, które przedłużają czas schnięcia kleju, co ułatwia pracę; 
  • foliowe powłoki pod klej, które mają za zadanie chronić kamień nefrytu przed zabrudzeniem. 

Ponadto bardziej rozbudowane zestawy zawierają np. kryształową podstawkę pod klej i rzęsy. W ofercie można też znaleźć zestaw treningowy z główką, na której można ćwiczyć techniki przedłużania rzęs. 

Zestawy skomponowane przez doświadczone stylistki to świetne rozwiązanie, nie tylko dlatego, że oferuje wszystko „na tacy”. Zamawiając zestaw produktów do przedłużania rzęs, dostajemy również niższą cenę, niż w przypadku kupowania każdej rzeczy osobno.